Podporujeme vítěze!

ČMSHb

Podporujeme Českomoravský svaz hokejbalu a jeho národní týmy při cestě za dalšími úspěchy na mezinárodní scéně!

SK Hokejbal Letohrad

Podporujeme hokejbalový klub z Letohradu, který hraje nejvyšší soutěž v ČR již 20 let a vychovává řadu sportovních nadějí. Letohradští Jeleni, jak se jim přezdívá, získali svůj největší historický úspěch v roce 2023, kdy se stali vicemistry ČR mužů!

FK Letohrad

Podporujeme fotbalový klub FK Letohrad, který od ročníku 2019/20 hraje v Divizi C (4. nejvyšší soutěž mužů v České republice). Klub byl založen roku 1919. Mezi největší úspěchy klubu patří účast v 6 sezonách České fotbalové ligy a samozřejmě dlouhodobá a úspěšná práce s mládeží.

Jablonská osmička

Podporujeme běžecký závod, který se každoročně koná v druhé polovině srpna v Jablonném nad Orlicí. Tento závod je sympatický tím, že nezáleží na tom, zdali je běžec sportovcem, nebo hobíkem. Jde hlavně o to, aby si všichni společně zasportovali a udělali něco pro své zdraví!

Základní škola speciální Neratov

Podporujeme Základní školu speciální Neratov, která pomáhá dětem s těžkým osudem začlenit se do společnosti a žít plnohodnotný život.

TK Dolní Dobrouč

Podporujeme Tenisový klub Dolní Dobrouč, který vychovává řadu nových tenisových hvězd a podílí se na aktivním sportovním životě dětí v našem regionu.

Biatlon Letohrad

Podporujeme Biatlon Letohrad, který se zrodil z čistého nadšení jeho zakladatelů v 60. letech a cestu na střelnici hledali mezi kopřivami. Teď se pyšní mistry světa i olympijskými medailisty!

Veterán Cup Letohrad

Podporujeme každoroční charitativní hokejbalový turnaj podporující děti s postižením a těžkými nemocemi. Finanční prostředky putují na náročné a nákladné léčebné procesy.

ZUŠ Letohrad

Podpořili jsme Základní uměleckou školu Alfonse Muchy Letohrad finančním darem ve veřejné sbírce Piana do škol 2022. Tím jsme se podíleli na pomoci splnit sen školy o novém klavíru.

Czech On-line Expo

22. - 23.2.2023 jsme byli oficiálními partnery největšího e-commerce veletrhu v České republice.

Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.