Propojení HELIOSu se Shoptetem výrazně pomohlo společnosti SURTEP!

Červen 05, 2024

Je nám vekou ctí a potěšením vám představit úspěšné dokončení implementace propojení mezi systémy HELIOS iNuvio a Shoptet pro našeho váženého zákazníka, společnost SURTEP, s. r. o. Tento projekt byl realizován za pouhých 21 dní a přinesl vynikající výsledky, které výrazně zlepšily efektivitu jejich e-commerce podnikání.

Co je HELIOS iNuvio?

HELIOS iNuvio je moderní a komplexní software určený pro správu firemních činností. Umožňuje firmám efektivně řídit účetnictví, sklady, objednávky a mnoho dalších procesů. Tento systém je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a intuitivní, což usnadňuje jeho používání i bez dlouhého školení.

Co je Shoptet?

Shoptet je platforma pro provozování e-shopů, která umožňuje jednoduchou a efektivní správu internetového obchodu. Nabízí širokou škálu funkcí, které usnadňují správu produktů, objednávek a zákazníků, a poskytuje nástroje pro marketing a prodej.

Výhody propojení HELIOS iNuvio a Shoptet

  • Automatizace procesů: Informace z e-shopu se automaticky přenášejí do firemního systému a naopak, což šetří čas a minimalizuje chybovost.
  • Rychlá implementace: Celý proces nasazení proběhl za pouhých 21 dní, což svědčí o efektivitě našeho týmu odborníků.
  • Uživatelsky přívětivé rozhraní: Oba systémy jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné a intuitivní, což zkracuje dobu potřebnou na školení zaměstnanců
  • Zvýšení efektivity: Díky propojení těchto systémů mohou firmy lépe řídit své procesy, což vede k vyšší efektivitě a produktivitě.

Reference od společnosti SURTEP, s. r. o.

petrus 2

Kontaktujte nás

Pokud hledáte spolehlivé a efektivní řešení pro svůj e-commerce podnik, neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci vám rádi pomohou najít nejlepší řešení pro vaše potřeby. 

📞 Kontaktujte nás přes formulář ZDE!

cvejn 03 06 2024


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.