Shoptet doplněk HELIOS iNuvio Premium Pozoruhodným IT produktem 2024!

Prosinec 06, 2023

S hrdostí oznamujeme, že náš inovativní produkt, Shoptet doplněk HELIOS iNuvio Premium, byl oceněn jako “Pozoruhodný IT produkt pro rok 2024” časopisem BusinessIT. Toto ocenění představuje významný milník pro nás v coalios s. r. o. a potvrzuje naši silnou pozici v oblasti e-commerce řešení.

Shoptet doplněk HELIOS iNuvio Premium, náš přelomový produkt, je navržen tak, aby spojil silné stránky informačních systémů HELIOS od Asseco Solutions, a.s. s dynamickým světem e-commerce prostřednictvím Shoptet Premium. Tento doplněk nejen usnadňuje přenos dat, ale také nabízí komplexní řešení pro propojení s e-commerce, což z něj činí ideální nástroj pro podniky všech velikostí.

Vyznačuje se unikátní schopností propojit nejrozšířenější informační systém HELIOS iNuvio s e-shopem od Shoptet Premium, čímž nabízí bezkonkurenční možnosti nastavení pro jakýkoliv typ podnikání. Bezpečné přenosy dat, řešení pro propojení více e-shopů a snadná parametrizace jsou jen některé z klíčových vlastností, které tento doplněk nabízí. „Ocenění je pro nás nejen potvrzením naší tvrdé práce a inovací, ale také inspirací k dalšímu rozvoji. Jsme hrdí, že naše řešení pomáhá podnikatelům a firmám využívat potenciál digitálního světa na maximum a těšíme se na další spolupráce,“ je spokojený obchodní a e-commerce manažer naší společnosti, Jakub Cvejn.

Pro více informací o Shoptet doplňku HELIOS iNuvio Premium a našich dalších službách navštivte web ZDE!

produkt 2


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.