„Jedeme na plný COALe,“ zdůrazňuje Jakub Kalát.

Říjen 05, 2023

Společnost coalios do toho šlape opravdu na plný COALe a nezastavili se ani v letních měsících! Společně s celou partou coalfamily si užili nejednu společnou akci. Nejen o tom se v rozhovoru rozpovídal výkonný ředitel společnosti Jakub Kalát.

Jakube, v neděli 20. srpna jsi se s kolegy z coalfamily zúčastnil 2. ročníku běžeckého závodu Jablonské osmičky. Jak sis běh na plný COALe v tropických vedrech užil? A proč jste se opět rozhodli podpořit tento závod z pozice generálního sponzora?

Upřímně jsem měl lehké obavy, protože jsem trénink „trochu“ podcenil. Ale bylo to super, letos v tropech, minulý rok za deště. Jsem zvědavý, jaké podmínky budou příští rok.

Protože je nám v coalfamily aktivní životní styl blízký a zároveň se nám líbí, jak to Jirka Vacek a jeho tým dělají. Je to vždy krásně strávená neděle v rámci které si každý najde to svoje, sporťáci, hobíci i rodiny s dětmi. A to je přesně to, u čeho chceme být a co chceme podporovat.

Jsi spokojený se svým individuálním výkonem? A co pro Tebe osobně takové akce znamenají? I když se všichni z coalfamily do běhu nezapojili, tak přijeli alespoň fandit třem želízkům v ohni. Vypovídá to něco o naší firemní kultuře?

To rozhodně nejsem (smích). Chtěl jsem výrazně zlepšit čas z minulého roku, a to se mi bohužel nepovedlo. Ale můžu si za to sám, trénink jsem hrubě podcenil. Tak snad do třetice příští rok (úsměv).

Já mám podobné akce rád. I když pro mě není úplně nejdůležitější výkon, resp. je ale nemám ambice na nějaké umístění. Je to především o sportu, o setkávání se známými a kamarády a letos i o dobrém jídle.

Jsem rád, že se potkáváme i mimo kancelář ve volném čase. Myslím, že to o nás vypovídá vše (úsměv)!

Léto se pomalu blíží ke konci. Jak sis ho Ty osobně užil? Měli jste s parťáky ze společnosti coalios i přes dovolenkové měsíce dost práce?

Léto bylo fajn, ale zase uteklo nějak moc rychle (smích). Doufám, že jsme si všichni odpočinuli tak, abychom byli na poslední část roku fit a v plné síle! A jestli jsme měli dost práce? Já budu vždycky nespokojen a budu tvrdit, že toho mohlo být více (smích).

Jsem rád, že se potkáváme i mimo kancelář ve volném čase. Myslím, že to o nás vypovídá vše!

Jak bys z pozice výkonného ředitele zhodnotil působení coaliosu po prvním pololetí? Svůj tým jsi rozšířil o nové tváře, začlenili se dobře a jsou přínosem?

Jak už jsem říkal, mohlo toho být více (smích). Ne, ale teď vážně, dokončili jsme několik implementací HELIOSu, naskočili do nových. Vedle toho pokračujeme s vlastním vývojem v oblasti e-commerce a přebíráme konkurenční řešení, které jsme na konci června avizovali.

Co se týče nových tváří, tak tam jsem nad míru spokojen, jak rychle naskočili a zapojili se do fungování. Až se mi nechce věřit, že s námi nejsou od samého začátku (úsměv).

Pracujete aktuálně na nějakém zajímavém projektu, který bude rezonovat ve světě e-commerce?

Pracujeme na nejrůznější věcech a těžko se mi vypichuje, která je TOP. Je to spíše o tom, že zákazníkům chceme nabízet komplexní řešení jejich firemních problémů. Je vlastně úplně jedno, jestli to bude HELIOS, napojení na Shoptet, skladový systém nebo třeba napojení na expando. Každému zákazníkovi připravíme právě takové řešení, které potřebuje.

Do konce letošního roku zbývají 4 měsíce. Můžeme v coaliosu čekat nějaké novinky? A disponuje coalios novými pracovními pozicemi? Nemohli jsme si nevšimnout, že v Letohradě, u fotbalového hřiště, visí velký banner s nabídkami práce. Očividně do toho šlapete na plný COAle, že?

Do konce letošního roku nás čeká ještě mnoho výzev a novinek. Ať už to jsou nové implementace HELIOSu, nebo dokončení těch aktuálních. Mimo to budeme rozhodně pokračovat v zajímavých projektech ve světě e-commerce.

Je to tak, jedeme na plný COALe! V tuto chvíli máme vypsány všechny hlavní role. Od konzultantů až po vývojáře. Zajímavých lidí není nikdy dost.


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.