HELIOS iNuvio? Cesta vašeho podnikání k efektivitě a udržitelnosti!

Srpen 24, 2023

V dnešním moderním podnikání je klíčové držet krok s technologickým pokrokem a nabízet zákazníkům a zaměstnancům nejlepší možnou zkušenost. A k tomu vám poslouží právě HELIOS iNuvio!

HELIOS iNuvio je jedním z nejrozšířenějších podnikových informačních systémů pro malé a střední podniky. Díky tomuto ERP systému zrychlíte svou práci a významným způsobem ušetříte náklady na každodenní agendu a provozní procesy.

HELIOS iNuvio disponuje snadným ovládáním, přičemž lze jeho pracovní prostředí lehce editovat. Můžete si jej upravit přesně dle Vašich potřeb. Nemusí se jednat pouze o vizuální stránku, ale především o priority obsahu a jeho dostupnost.

HELIOS iNuvio nabízí mnoho přínosů a funkcí:

 • Ekomonika – „Účetnictví na jednom místě!“

  HELIOS iNuvio obsahuje propracované a propojené moduly pro vedení účetních agend, kterými jsou např. účetnictví, fakturace, banka, pokladna či majetek. Výhodou je snadné pořizování dat, automatizace opakujících se činností, možnost přizpůsobení vzhledu sestav a výkazů dle preferencí uživatelů nebo rychlé filtrování. Samozřejmostí jsou snadné importy objemných dat napříč celým systémem a rychlé a snadné exporty do jiných editorů. HELIOS iNuvio Vám zajistí snadný přístup k nejdůležitějším informacím a podpoří rozhodování o zásadních ekonomických záležitostech ve společnosti.

 • Sklady a obchod – „Ze skladu rovnou k zákazníkovi.“

  Se skladovými a obchodními moduly dokážete v HELIOS iNuvio evidovat své výrobky, zboží či služby**. V libovolném počtu skladů získáte přehled o všech skladových kartách včetně jejich historie. Samozřejmostí je snadné vedení skladové agendy, tvoření skladových dokladů a inventur.** Kdo by v nich nechtěl mít pořádek, že?

  Uživatel jistě ocení možnost volby metody evidence skladu pro každý sklad i kartu samostatně. Z pohledu obchodních procesů Vám pak HELIOS iNuvio pomůže k efektivnímu řízení skladových zásob, nákupu, prodeje zboží, výrobků, materiálů či služeb. Řeší problematiku objednávek, rezervací, optimalizace nákupů nebo cenotvorby.

 • Výroba – „Efektivní plánování vedoucí k ziskům!“

  HELIOS významně podporuje komplexní řízení všech typů výroby, je schopen vytvářet a uchovávat „životopis“ výrobku a navazuje na produktivní řízení a plánování efektivní výrobní činnosti. Integrované logistické a finanční moduly přímo podporují ekonomické přínosy plynoucí z nasazení tohoto systému ve výrobních společnostech. Kapacitní plánování dodává důležité informace o možnostech a kapacitách výroby.

 • Controlling – „Už nehrozí žádná zakutálená mince.“

  HELIOS Controlling obsahuje moduly, které uživatelům pomáhají v oblasti manažerského vyhodnocování a controllingu. Díky HELIOS iNuvio můžete sestavovat komplexní provázaný plán jako odraz dlouhodobého a následně i krátkodobého pohledu na budoucí vývoj společnosti. Budete mít dokonalý přehled o finančním dění v organizaci a získáte možnost sledovat finanční toky, včetně pohledávek a závazků. Dále lze sledovat nejen aktuální příjmy a výdaje, ale též predikovat budoucnost pro určení strategických cílů. Samozřejmostí je podpora integrovaného Business Intelligence.

 • Mzdy a lidské zdroje – „Výplaty včas a efektivně na účtech zaměstnanců!“

  HELIOS iNuvio pomáhá s evidencí personálních a mzdových údajů zaměstnanců a všech jejich dokumentů. Pomáhá při plánování školení a prohlídek. Je pomocníkem v procesu výběrového řízení nových uchazečů. Efektivně zpracovává všechny typy mezd a umožňuje vytvořit a tisknout jakékoli Vámi nastavené sestavy a formuláře. Samozřejmostí je podpora elektronické komunikace, vytváření statistických šetření, účtování nebo příprava platebních příkazů.

To vše a mnohem více nabízí HELIOS INuvio – nezávislý informační systém budoucnosti! Připojte se ještě dnes na cestu k úspěšnému a udržitelnému podnikání a nechte si implementovat HELIOS iNuvio!

 Více informací o jeho implementaci najdete na našem webu www.coalios.cz. Těšíme se na spolupráci!


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.