Coalshop connector propojuje nejen e-shopy, ale také aplikace!

Srpen 17, 2023

Umíte nastavit na Vašich e-shopech různé doporučené zboží pro různé typy zákazníků? Náš coalshop connector od společnosti coalios s. r. o. ano! Využijte nejbezpečnějšího propojení libovolného e-shopu a informačních systémů HELIOS Easy a iNuvio i vy! Ušetříte hromadu času a finančních nákladů.

Mnoho společností disponující e-shopem a podnikovým ERP systémem zajisté řeší, jak přesně, co nejrychleji a efektivně propojit e-shop a ERP do ostrého provozu. A ono to jde celkem snadno. Jak? Známe řešení, o kterém se dočtete níže.

Coalshop connector neřeší jen otázku přenosů dat z a do e-shopu, ale řeší komplexně veškeré otázky propojení se světem e-commerce! Jedná se totiž o systém s mohutnou parametrizací a obecné řešení vhodné pro libovolné projekty – obtížně budete průřezem ERP hledat řešení s tolika možnostmi! Coalshop connetor tak eliminuje nešvar průřezem custom řešení informačních systémů, kdy téměř každá implementace má zdroje pro dané prvky jinde – typicky se jedná o popisky produktů pro různé e-shopy.

Výše zmíněné řešení propojuje nejen e-shopy, ale také aplikaci pro obchodníky. Řešení je také nezávislé na jediném informačním systému nebo e-shopu a je snadno přenositelné na jiné projekty. Další podrobnosti zmiňuje ve svém výčtu produktový manažer naší společnosti coalios, Michal Kašpar: „Jde o systém s mohutnou parametrizací a obecné řešení vhodné pro libovolné projekty – obtížně budete průřezem ERP hledat řešení s tolika možnostmi​,“ upozorňuje. „Tím tak eliminuje nešvar průřezem custom řešení informačních systémů, kdy téměř každá implementace má zdroje pro dané prvky jinde – typicky popisky produktů pro různé e-shopy,“ dodává produktový manažer a specialista na e-commerce Michal Kašpar.

Vysoká bezpečnost přenosů díky vícevrstvé architektuře!

Další z mnoha nesporných výhod je i to, že je např. možné definovat alternativní zboží pro B2B zákazníky na slovenském e-shopu, zatímco český B2C zákazník bude mít zobrazeny alternativní produkty zcela jiné. 

Díky coalshop connectoru získá dodavatel e-shopu komunikační platformu a rychle může splnit i nejnáročnější požadavky. Má k dispozici simulační prostředí, může si implementovat jen pár vybraných atributů a netrávit desítky hodin napojováním dat, které pak ani nevyužije.

doplne k premimum 1

TOP výhody:

 • Efektivita.​
 • Bezpečnost.
 • Přehled a kontrola nad daty​.
 • Úspora času a eliminace chyb.
 • Velmi moderní a praxí prověřená technologie.
 • Rychlost nasazení – zavedení do ostrého provozu s platformou Shoptet od objednání za pouhé 4 pracovní dny!
 • Rychlost, úspornost přenosů a nízké zatížení serveru.
 • Efektivní přenos dat.
 • Parametrizace​ umožňuje rozvoj do budoucna rychleji a levněji.
 • Konkurenční výhoda a zvýšení spolehlivosti​.
 • Konkurenční výhoda– rozsah řešených požadavků umožní provozovateli obchodu zavést funkce, které potřebuji pro získání konkurenční výhody. Konkurenční výhodu, kterou obchod získá standardem je nesmírně vysoká spolehlivost a tím i garance odbavení objednávky včas.
 • Nižší provozní náklady​= automatizace, zabudované kontroly, intuitivní ovládaní, nástroje pro rozvoj​.

Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.