Přizpůsobivost, efektivita a méně nákladů! To je Shoptet doplněk.

Červenec 20, 2023

V závislosti na požadavcích podniku lze propojení mezi Shoptetem a HELIOS iNuvio přizpůsobit tak, aby vyhovovala konkrétním potřebám podniku. Jako jsou vlastní pracovní postupy, pole a mapování dat.

Shoptet je cloudová platforma pro e-commerce, která nabízí širokou škálu funkcí pro vytvoření a správu internetového obchodu. Shoptet Premium je pokročilejší verze platformy, která obsahuje další funkce a možnosti.

Zefektivněte svůj provoz, zlepšete zákaznickou zkušenost, ale především ušetřete své náklady, které můžete investovat do dalšího růstu vaší společnosti díky propojení Shoptetu s jedním z nejrozšířenějších informačních podnikových systémů HELIOS iNuvio jedině od coalios!

Propojení systém HELIOS iNuvio a Shoptetu jsme si velice oblíbili, a to převážně pro jeho přizpůsobitelnost, která nám umožňuje vyhovět mnoha specifickým požadavkům našich zákazníků. To vše jim k růstu a rozšiřování se bez obav z přerůstání systémů. 

Unikátní vlastnosti propojení Shoptetu a HELIOSu:

  • Celá aplikace byla vytvořena společností coalios, s.r.o.
  • Pokrytí celého rozhraní API Shoptet a zajištění komplexního propojení mezi oběma platformami.
  • Obousměrná synchronizace dat mezi Shoptetem a HELIOS iNuvio zajišťuje, že budou data aktualizována v reálném čase a přesně se promítnou do obou systémů.
  • coalios s.r.o. je partnerem společností HELIOS i Shoptet, což znamená, že má hluboké znalosti a zkušenosti s oběma systémy. Díky tomu mohou podniky získat nejlepší rady a pokyny při propojení obou systémů.

Těšíme se na spolupráci! Více informací najdete na našem webu https://coalios.cz/ a https://coalshop.cz/, kde si přečtěte všechny naše blogy a konkrétní důvody, proč si toto jedinečné propojení nenechat ujít.


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.