Proč HELIOS iNuvio jedině od coalios? Pečlivost, efektivita a důvěra!

Červen 15, 2023

Naše společnost vznikla jako sesterská společnost firmy coalsoft s.r.o., která se zabývá vývojem rozšíření pro podnikové ERP systémy SAP v segmentu korporátních zákazníků. Pojďme se ale podívat pod pokličku toho, co umíme v coalios nejlépe a proč si vybrat nás pro implementaci jednoho z nejmodernějších informačních systémů pro malé a střední podniky HELIOS iNuvio!

Ušetřete v rámci vašeho podnikání nejen peníze, ale také hromadu času, který můžete investovat do dalšího růstu vaší společnosti díky informačnímu systému HEILOS jedině od coalios!

ntb2

5 důvodů, proč si vybrat coalios:

 • Implementujeme HELIOS iNuvio

ERP systém HELIOS iNuvio z dílny české společnosti Asseco Solutions jsme si oblíbili hned od začátku pro jeho komplexnost, možnosti implementace i rozšiřitelnost, která nám umožňuje vyhovět mnoha specifickým požadavkům našich zákazníků.

 • Máme moderní přístup
  Tým našich konzultantů Vám padne do oka. Mladí a progresivní lidé, kteří si zakládají na spolehlivém přístupu k zákazníkům, podpořeni zkušenými konzultanty s praxí v oboru.
 • Zakládáme si na dobré přípravě
  Před počátkem implementace preferujeme zpracování detailní analýzy potřeb zákazníka. Čas a finance, které se do této analýzy investují během implementace, se pozitivně projeví hned v několika oblastech. Dodrží se časový plán i stanovená cena implementačních prací a méně dochází ke změnám zadání ze strany zákazníka, či nejasného pochopení zadání ze strany našich konzultantů.
 • Budujeme dlouhodobá partnerství
  Jsme si vědomi toho, že nový ERP systém se stane středobodem fungování a řízení Vaší společnosti. Po spuštění systému Vám budeme k dispozici pro řešení chyb a případný další rozvoj Vašeho systému a staneme se pravou rukou Vašeho podnikání
 • Jsme podpořeni zkušeným vývojovým týmem
  Naši konzultanti jsou podpořeni několika týmy vývojářů, kteří jsou připraveni připravit specifická řešení přímo na míru Vašim požadavků. Ať už se jedná o rozšíření uživatelského rozhraní, nebo integrace se specializovanými softwary třetích stran, které zůstanou ve Vaší systémové architektuře.

Těšíme se na spolupráci! Více informací najdete na našem webu www.coalios.cz a https://coalshop.cz/, kde si přečtěte všechny naše blogy o podnikových ERP systémech.

erp4


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.