„Neustále hledám nové výzvy. To mi coalios umožňuje,“ těší Adamovou.

Červen 07, 2023

V letošním roce do toho šlapeme opět na plný COALe a z toho logicky plyne řada věcí. Přibývá práce a spokojených zákazníků. Proto náš tým rozšířila HELIOS konzultantka Irena Adamová, která novou výzvu chopila za pačesy. Více zajímavostí se dočtete v jejím rozhovoru.

Ireno, nedávno jsi posílila tým coalfamily na pozici HELIOS konzultantky společnosti coalios. Jak se Ti ve společnosti fajn lidí zatím líbí a co Tě k nám vlastně přivedlo?

Líbí se mi tu moc. Jsem člověk zvídavý, aktivní a neustále hledám nové výzvy. Potřebuji mít možnost rozvoje a ve vhodnou dobu ho realizovat. A to jsem tu přesně našla. Přivedla mě k vám náhoda. Zrovna ve chvíli, kdy jsem se rozhodovala co dál, vykoukl na mě váš inzerát, odpověděla jsem, domluvili jsme se a jsem vaše. (úsměv)

Na co se aktuálně zaměřuješ? Určitě nebylo lehké naskočit do rozjetého vlaku.

Aktuálně se detailně seznamuji s informačním systémem HELIOS iNuvio, připravuji se na certifikaci a první implementaci u zákazníka. 

HELIOS usnadní řízení firmy a ušetří náklady na každodenní rutinní činnosti

Coalfamily, to není jen slogan a práce do morku kostí, ale také kupa volnočasových aktivit a zábavy. Je Ti tato kultura na plný COALe blízká?

Velmi blízká. Souběžně se zajímám o různorodá témata v různých oborech a naplňuje mě pracovat na několika pracovních i volnočasových projektech najednou. Baví mě účetnictví, daně, personalistika a mzdy, moderní informační systémy, ale i šití, malování, zahradničení nebo třeba genealogie a psaní rodové kroniky.

Teď už ale pojďme k věci. V čem spatřuješ největší výhody informačního systému HELIOS iNuvio? A je vhodný opravdu pro všechny podniky?

HELIOS iNuvio je informační systém vhodný zejména pro malé a střední firmy. Nabízí široké možnosti přizpůsobení se firemním procesům v různých oborech podnikání. Je uživatelsky přívětivý a jednoduchý. Každý uživatel si může nastavit vlastní vzhled a mít na očích to, co potřebuje. HELIOS usnadní řízení firmy a ušetří náklady na každodenní rutinní činnosti. Nabízí množství specializovaných návazných řešení jako například náš coalshop connector, který zvládne propojit HELIOS s e-shopem.

Disponuješ v HELIOSU nějakou specializací, na kterou se nejvíce zaměřuješ?

Mojí specializací je více než 25 let oblast ekonomiky - účetnictví, daně, personalistika a mzdy, výkaznictví, kalkulace a rozpočetnictví. Své znalosti a zkušenosti z této oblasti tedy využívám i při práci s Heliosem.

Zakládáme si na spolehlivém a vstřícném přístupu k zákazníkům

HELIOS iNuvio disponuje řadou modulů. Jedním z nich je například ekonomika. Co si pod tím má normální smrtelník představit? Jak může tento modul pomoci firmám?

Ekonomika není tak úplně modul, ale několik modulů, mezi které patří například účetnictví, evidence DPH, fakturace, banka a pokladna, majetek, mzdy, sklady. S těmito základními moduly úzce souvisí moduly pomáhající k řízení firmy, k manažerskému vyhodnocování a controllingu. Firmám tedy pomůže nejen při pořizování účetních dat, ale také při jejich vyhodnocování nebo například při nezbytné elektronické komunikaci se státními orgány.

Jakými slovy bys pozvala nové potencionální partnery ke spolupráci právě s týmem coalios?

Tým našich konzultantů si zakládá na spolehlivém a vstřícném přístupu k zákazníkům. Máme bohaté zkušenosti z nejrůznějších odvětví a dlouholetou praxi v oboru. Na začátku naší spolupráce zpracujeme detailní analýzu potřeb, nadefinujeme řešení a stanovíme cenu. Poté detailně proškolíme klíčové i běžné uživatele HELIOS iNuvio a systém naimplementujeme. Implementací však naše spolupráce nekončí, budujeme dlouhodobá partnerství a pro naše zákazníky chceme být jejich pravou rukou v podnikání.


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.