Coalshop connector propojí e-shop a podnikový systém do 5 dní!

Duben 06, 2023

Dokážete na Vašich e-shopech nastavit doporučení různého zboží pro různé typy zákazníků? Ne? Tak coalshop connector od společnosti coalios s. r. o. ANO! Umíte si představit, že spustíte propojení e-shopu a ERP podnikového systému do ostrého provozu během pouhých pěti dní? S námi to možné je, a to především díky našim zkušenostem! 

V první řadě je důležité říct, že jsme oficiálním partnerem společnosti SOFICO-CZ, a. s. , která disponuje rozsáhlými zkušenostmi s e-commerce. Tato česká softwarová společnost vytváří internetové obchody, objednávkové aplikace i komplexní informační systém. *„**Naším společným cílem je nejen kvalitně odvést práci, ale také vytvářet něco mimořádného, na co budeme pyšní, a to coalshop connector maximálně splňuje,“***nepochybuje produktový manažer naší společnosti Michal Kašpar.

Efektivity a poctivá práce, přesně na tom si parta společnosti coalios zakládá! „Společně s mými parádními kolegyněmi a kolegy z coalios s. r. o*. zároveň dokážeme splnit Vaše požadavky ve velmi krátkém časovém úseku. A nejen to! Současně nepropojujeme pouze e-shopy, ale také aplikaci pro obchodníky!,*** zdůrazňuje produktový manažer Michal Kašpar.

Coalshop je komplexním nástrojem!

Coalshop connector je expertním řešením pro propojení libovolného e-shopu a informačních systémů HELIOS Easy a iNuvio. Coalshop neřeší jen otázku přenosů dat z a do e-shopu, ale řeší komplexně veškeré otázky propojení se světem e-commerce.

Expertní řešení z dílny společnosti coalios s. r. o.disponuje mnoha výhodami.** *„***Je mou milou povinností zmínit ty nejdůležitější. Coalshop connector propojuje nejen e-shopy, ale také aplikace pro obchodníky. Jde o řešení nezávislé na jediném informačním systému​ nebo e-shopu a je snadno přenositelné na jiné projekty,“ vysvětluje produktový manažer Michal Kašpar. 

Ve standardu jsou všechny zdroje připraveny na multishop, multicurrency, multilanguage​. Je možné např. definovat alternativní zboží pro B2B zákazníky na slovenském e-shopu, zatímco český B2C zákazník bude mít zobrazeny alternativní produkty zcela jiné*. „V neposlední řadě je důležitá vysoká bezpečnost přenosů, a to díky vícevrstvé architektuře,“* upozorňuje Kašpar. 

Tak co říkáte? Coalshop connector ušetří Vašemu podnikání nejen spoustu času, ale také peněz. Více podrobností se dozvíte na našem webu https://coalshop.cz

Je to vždy o lidech.

Coalshop connector je velmi vyspělým nástrojem, ale stále platí, že pro správné fungování je nutné vhodné nastavení a zároveň vysvětlení individuálních požadavků e-shop týmu a poskytovat mu součinnost tak, aby projekt mohl naběhnout velmi rychle. Coalshop má propracovanou metodickou dokumentaci, takže jeho standard může nasazovat libovolný konzultant,“ dodává produktový manažer naší společnosti Michal Kašpar.

Pro jakýkoliv projekt má naše společnost coalios s. r. o. tým špičkových konzultantů, kteří mají velké zkušenosti s integracemi světa ERP a e-commerce a provedou zákazníka celým procesem a pomohou navrhnout a realizovat řešení, které bude efektivním průřezem ERP i e-shopu. Neváhejte nás kontaktovat.

kas par 2


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.