HELIOS jedině od coalios! I to najdete na Czech On-line Expo 2023.

Únor 10, 2023

Na největším české e-comerce veletrhu v Praze bude i náš tým, s nímž můžete mimo jiné probrat i vhodnou změnu podnikového systému.

Czech On-line Expo 2023 se uskuteční již 22. – 23. února a tým coalios na tomto e-commerce veletrhu nesmí chybět. Budeme se zde prezentovat i podnikovým ERP systémem HELIOS iNuvio. Jak vůbec poznáte, že je vhodný čas na jeho nasazení? A proč je tak důležitý? Na všechny tyto otázky známe odpovědi,“ zdůrazňuje výkonný ředitel naší společnosti coalios Jakub Kalát.

ERP systém integruje všechny procesy potřebné k řízení společnosti. Představuje komplexní nástroj na řízení celé firmy. A to není zdaleka vše! „ERP systém umožňuje komunikaci a provázání mezi různými podnikovými oblastmi, což vede ke schopnosti systému poskytovat jediný zdroj informací a přesné vykazování dat v reálném čase. Tohle přece potřebuje každý menší i střední podnik, co říkáte?, vyzývá Jakub Kalát.

ty m pro expo 2023

Nový ERP systém? Dlouhodobá zisková investice!

Hlavní potřebou začínajících firem je mít v pořádku účetnictví a možnost vyplácet mzdy. Pořídí tedy účetní software a ostatní agendu a operativu zpracovává v jednoduchých tabulkových procesorech. Firmě se daří a začne postupně pořizovat další softwarové produkty pro podporu ostatních procesů. Program pro správu majetku, další program pro správu skladu, nebo jednoduché řešení pro vystavování faktur.

A pak to přijde… „Jednoho dne se ve dveřích objeví obchodník s nabídkou automatizované evidence pracovního času zaměstnanců, další den zase nabídka CRM systému pro podporu obchodního oddělení. Rázem máme v naší společnosti 6 různých systémů, které spolu nekomunikují,“ upozorňuje na reálný problém, který může potkat i vaší společnosti, Jakub Kalát. „Pokud tempo takové společnosti začíná být vyšší než takto poslepovaná architektura systémů, nastal čas pro výběr komplexního ERP systému,“ má jasno Kalát.

Poznáváte v tomto příběhu také Vaši společnost? Pak nastal ideální čas ozvat se nám a udělat další nesmírně důležitý krok k Vašemu úspěšnému podnikání. Nebo se potkáme na Czech On-line Expu a vše od A do Z probereme a najdeme řešení. „Dívejte se na nový ERP systém jako na dlouhodobou strategickou investici, která se promítne do řízení a organizace celé společnosti,“ dodává výkonný ředitel společnosti coalios Jakub Kalát.

A to není vše. V rámci Czech On-line Expo 2023 Vám představíme unikátní napojení Vašeho HELIOSu do světa e-commerce prostřednictvím našeho coalshop connectoru. Více Vám představíme osobně od 22. do 23.2.2023 v Praze.

f6 coalios

Získejte slevu na vstup!

Na veletrhu Czech On-line Expo představíme celou řadu našich dalších služeb. Jednoznačně se můžete těšit na HELIOS jedině od coalios a další. Pro všechny naše fanoušky, podporovatele a partnery již nyní přinášíme možnost pořídit si vstupenku na největší český e-commerce a on-line business veletrh se 17 tématickými konferencemi v 8 sálech v podobě 50% slevy na vstup! Tuto slevu uplatníte na webu organizátora veletrhu https://www.czechonlineexpo.cz/order při zadání slevového kódu coalios.


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.