Chystáme se na největší český e-commerce veletrh!

Leden 19, 2023

Na výstavišti PVA EXPO v Praze v Letňanech se od 22. do 23. února bude prezentovat řada silných partnerů nejen v e-commerce sféře. Součástí toho všeho bude i naše letohradská parta zkušených konzultantů a manažerů, včetně produktového manažera Michala Kašpara, který bude ve stánku č. F6 prezentovat nejen veleúspěšnou službu nesoucí název coalshop connector. „Naše nová služba coalshop connector je expertní řešení pro propojení libovolného e-shopu a informačních systémů HELIOS Easy a iNuvio. Coalshop neřeší jen otázku přenosů dat z a do e-shopu, ale řeší komplexně veškeré otázky propojení se světem e-commerce​, vysvětluje produktový manažer společnosti coalios s. r. o. Michal Kašpar.

Výše zmíněné řešení propojuje nejen e-shopy, ale také aplikaci pro obchodníky. Řešení je také nezávislé na jediném informačním systému nebo e-shopu a je snadno přenositelné na jiné projekty. Další podrobnosti zmiňuje ve svém výčtu Michal Kašpar: „Jde o systém s mohutnou parametrizací a obecné řešení vhodné pro libovolné projekty – obtížně budete průřezem ERP hledat řešení s tolika možnostmi​,“ upozorňuje Kašpar. Více zajímavostí o coalshop connectoru přineseme v nejbližších dnech a týdnech v rámci připravovaného webu a tiskové zprávy.

Získejte slevu na vstup!

Na veletrhu Czech On-line Expo představíme celou řadu našich dalších služeb. Jednoznačně se můžete těšit na HELIOS jedině od coalios a další. Pro všechny naše fanoušky, podporovatele a partnery již nyní přinášíme možnost pořídit si vstupenku na největší český e-commerce a on-line business veletrh se 17 tématickými konferencemi v 8 sálech v podobě 50% slevy na vstup! Tuto slevu uplatníte na webu organizátora veletrhu https://www.czechonlineexpo.cz/order při zadání slevového kódu coalios.

f6 coalios


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.