9/ Proč se rozhodnout pro HELIOS iNuvio od coalios?

Červenec 28, 2022

Máme za sebou 8 dílů našeho pravidelného blogu o podnikových ERP systémech. Teď už víme vše, co potřebujeme vědět, a můžeme se rozhodnout pro nejlepšího partnera. Jedním z nich jsme samozřejmě i my ze společnosti coalios s.r.o.

Naše společnost vznikla jako sesterská společnost firmy coalsoft s.r.o., která se zabývá vývojem rozšíření pro podnikové ERP systémy SAP v segmentu korporátních zákazníků. Pojďme se ale podívat pod pokličku toho, co umíme v coalios nejlépe a proč si vybrat nás. 

5 důvodů, proč si vybrat právě nás:                                                                                                                                                                                                                  

 • Implementujeme HELIOS iNuvio

  ERP systém HELIOS iNuvio z dílny české společnosti Asseco Solutions jsme si oblíbili hned od začátku pro jeho komplexnost, možnosti implementace i rozšiřitelnost, která nám umožňuje vyhovět mnoha specifickým požadavkům našich zákazníků.

 • Máme moderní přístup

  Tým našich konzultantů Vám padne do oka. Mladí a progresivní lidé, kteří si zakládají na spolehlivém přístupu k zákazníkům, podpořeni zkušenými konzultanty s praxí v oboru.

 • Zakládáme si na dobré přípravě

  Před počátkem implementace preferujeme zpracování detailní analýzy potřeb zákazníka. Čas a finance, které se do této analýzy investují během implementace, se pozitivně projeví hned v několika oblastech. Dodrží se časový plán i stanovená cena implementačních prací a méně dochází ke změnám zadání ze strany zákazníka, či nejasného pochopení zadání ze strany našich konzultantů.

 • Budujeme dlouhodobá partnerství

  Jsme si vědomi toho, že nový ERP systém se stane středobodem fungování a řízení Vaší společnosti. Po spuštění systému Vám budeme k dispozici pro řešení chyb a případný další rozvoj Vašeho systému a staneme se pravou rukou Vašeho podnikání.

 • Jsme podpořeni zkušeným vývojovým týmem

  Naši konzultanti jsou podpořeni několika týmy vývojářů, kteří jsou připraveni připravit specifická řešení přímo na míru Vašim požadavků. Ať už se jedná o rozšíření uživatelského rozhraní, nebo integrace se specializovanými softwary třetích stran, které zůstanou ve Vaší systémové architektuře.

Těšíme se na spolupráci! Více informací najdete na našem webu www.coalios.cz, kde si přečtěte všechny naše blogy o podnikových ERP systémech.


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.