Shoptet doplněk HELIOS iNuvio Premium Pozoruhodným IT produktem 2024!

Náš inovativní produkt Shoptet doplněk HELIOS iNuvio Premium, byl oceněn jako „Pozoruhodný IT produkt pro rok 2024“ prestižním časopisem BusinessIT. Toto ocenění představuje významný milník pro nás v coalios s. r. o. a potvrzuje naši silnou pozici v oblasti e-commerce řešení.
Shoptet doplněk HELIOS iNuvio Premium, náš přelomový produkt, je navržen tak, aby spojil silné stránky informačních systémů HELIOS od Asseco Solutions, a.s. s dynamickým světem e-commerce prostřednictvím Shoptet Premium. Tento doplněk nejen usnadňuje přenos dat, ale také nabízí komplexní řešení pro propojení s e-commerce, což z něj činí ideální nástroj pro podniky všech velikostí.
Vyznačuje se unikátní schopností propojit nejrozšířenější informační systém HELIOS iNuvio s e-shopem od Shoptet Premium, čímž nabízí bezkonkurenční možnosti nastavení pro jakýkoliv typ podnikání. Bezpečné přenosy dat, řešení pro propojení více e-shopů a snadná parametrizace jsou jen některé z klíčových vlastností, které tento doplněk nabízí. „Ocenění je pro nás nejen potvrzením naší tvrdé práce a inovací, ale také inspirací k dalšímu rozvoji. Jsme hrdí, že naše řešení pomáhá podnikatelům a firmám využívat potenciál digitálního světa na maximum a těšíme se na další spolupráce,“ je spokojený obchodní a e-commerce manažer naší společnosti, Jakub Cvejn.
Pro více informací o Shoptet doplňku HELIOS iNuvio Premium a našich dalších službách navštivte web ZDE!
Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.