ERP System E-book
Udržte si perfektní přehled ve skladech. Vyřizujte objednávky v e-shopu během pár minut. Zapomeňte na ruční přepisování dokumentů a minimalizujte chyby. A co je nejdůležitější, mějte všechna klíčová data, od stavu zásob po faktury, na jednom místě. To je jen začátek toho, co vám přinese ERP systém – vaše tajná zbraň, díky níž:
 • získáte náskok před konkurencí,
 • ušetříte ročně spoustu času a peněz,
 • urychlíte všechny procesy vašeho podnikání,
 • a hlavně otevřete dveře k rychlému růstu vaší firmy.
Jak ale vybrat ten správný systém? Odpověď najdete v našem e-booku „Jak správný ERP systém zefektivní vaše podnikání v každém směru!“
Jakub Kalát
„Jste připraveni prozkoumat výhody moderního podnikového ERP systému pro vaši firmu? V našem e-booku vám ukážeme, jak komplexní podnikový systém může řešit výzvy vašeho rostoucího podniku a zajistit, že vaše IT infrastruktura bude růst s vámi! Buďte připraveni na změny, které vám přinesou jistotu a růst. Těšíme se na spolupráci!“

Jakub Kalát
výkonný ředitel, coalios s. r. o.

3 klíčové otázky,
které vám náš e-book zodpoví

 1. Co je ERP systém a jaké jsou jeho hlavní výhody?
  • Zjistěte, proč je ERP systém klíčem k efektivnímu řízení vaší firmy.
 2. Jak poznáte, že je čas investovat do ERP systému?
  • Naučte se rozpoznat signály, které ukazují, že vaše firma potřebuje moderní řešení.
 3. Jaké jsou kroky k úspěšnému zavedení ERP systému?
  • Prozkoumejte postup, který vám zajistí hladké zavedení ERP systému do vašich procesů.
E-book

A proč věřit právě našemu slovu?

Silné partnerství

Silné partnerství

Můžeme se pochlubit silným partnerstvím s Asseco Solutions, a.s., což nám poskytuje pevný základ a know-how v oblasti ERP systémů. HELIOS iNuvio je navíc jedním z nejrozšířenějších ERP systémů v celé České republice!

Inovativní řešení

Inovativní řešení

Vyvinuli jsme vlastní e-commerce řešení coalshop konektor, které bezproblémově propojuje informační systém HELIOS s jakýmkoliv e-shopem, čímž zajišťujeme efektivní a moderní správu online prodejů.

Zkušený tým odborníků

Zkušený tým odborníků

Náš tým se skládá z řady zkušených vývojářů a konzultantů, kteří mají hluboké znalosti a praxi v implementaci a optimalizaci ERP systémů pro různé typy podniků.

Coalios nám velice kvalitně a rychle pomohl s propojením našeho e-shopu vzduchotechnika.cz na ERP systém HELIOS iNuvio. S panem Cvejnem a jeho kolegy byla spolupráce a komunikace velice příjemná a zdolali jsme všechny možné překážky. Díky tomu bude naše práce více automatizovaná a hlavně efektivní. Děkujeme společnosti coalios, kterou můžeme jednoznačně doporučit ostatním

★ ★ ★ ★ ★

Company Logo

Jan Dorazil

Jednatel společnosti
D - Klima s.r.o.

Coalios nám pomohl s propojením ERP systému HELIOS s naším novým e-shopem AMBeauty.cz. Spolupráce s pány z coaliosu byla velice příjemná, pomáhali nám s překážkami i v procesu nastavování tak, aby byla naše práce bezproblémová a maximálně efektivní. Děkujeme a společnost coalios doporučujeme!

★ ★ ★ ★ ★

Company Logo

Matěj Motyčka

Marketingový manažer
Global Nutrition

Coalios nám promptně a kvalitně pomohl vyřešit důležitou integraci mezi e-shopem Asklepion a účetním systémem HELIOS. Nyní můžeme objednávky elektronických voucherů z e-shopu odbavovat automatizovaně, což nám šetří velké množství manuální práce, snižuje chybovost a zrychluje proces doručení voucheru klientovi. Na základě této zkušenosti můžeme spolupráci s coalios doporučit.

★ ★ ★ ★ ★

Company Logo

Martin Kubáň

Ředitel marketingu
Asklepion

Těšíme se z další reference našeho spokojeného zákazníka! E-shop AMBeauty od společnosti Global Nutrition jsme propojili s ERP systémem HELIOS. Tato důležitá integrace ušetří našemu zákazníkovi, který spolupracuje s Taťánou Kuchařovou, spoustu času a zefektivní práci.

★ ★ ★ ★ ★

Company Logo

Global Nutrition

Generální ředitelství
e-shop AMBeauty

Nedávno jsme implementovali propojení mezi HELIOS iNuvio a Shoptetem a musím říct, že naše zkušenost byla naprosto vynikající. Proces nasazení byl rychlý. Díky skvělému týmu odborníků, kteří nám byli k dispozici, jsme se velmi rychle dostali do plného provozu. Implementace proběhla bez jakýchkoli komplikací, a to za pouhých 21 dní! Od počátečního kontaktu až po konečné doladění všech detailů jsme byli neustále informováni o průběhu práce. Naše dotazy byly rychle a ochotně zodpovězeny. Co se týče samotného uživatelského rozhraní, tak je neuvěřitelně uživatelsky přívětivé. Naše týmy si rychle osvojily nové funkce a integrace proběhla bez nutnosti zdlouhavého školení. Všechno je intuitivní a snadno ovladatelné, což nám šetří čas a zvyšuje efektivitu práce. Celkově jsme s propojením maximálně spokojeni. Doporučujeme ho všem, kteří hledají spolehlivé a efektivní řešení pro svůj e-commerce podnik.

★ ★ ★ ★ ★

Company Logo

Jan Petrus

Ředitel marketingu a zástupce ředitele
SURTEP, s. r. o. | www.barvylakydrogerie.cz

Vyplňte krátký formulář a získejte e-book zdarma plný tipů, jak získat náskok před konkurencí díky vhodnému ERP systému!
Tímto uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů
Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.