Pomozte firmám růst s HELIOS iNuvio – Připojte se k týmu coalios!

Červen 11, 2024

Nastartujte svou kariéru na plný COALe a staňte se naším novým ekonomickým konzultantem! Díky vám pomůžeme našim zákazníkům ušetřit hromadu času a peněz! Tvou nedílnou součást práce bude pomoc s nasazováním a rozvíjením informačních podnikových systémů HELIOS iNuvio našich spokojených zákazníků.

Pracujeme s malými, středními i velkými firmami a specializujeme se také na e-commerce, kde vyvíjíme vlastní řešení coalshop konektor!

Máte rádi výzvy a chcete se podílet na zlepšování firemních procesů? Staňte se naším ekonomickým konzultantem pro HELIOS iNuvio a pomozte našim klientům naplno využít potenciál jejich informačního systému!

Jsme coalios s. r. o., implementační partner pro HELIOS iNuvio, a hledáme nové kolegy, kteří se nebojí učit novým věcem a přinášet inovace do firemních řešení. Vaší hlavní náplní bude poskytování poradenství v oblasti účetnictví, personalistiky a mezd, prezentace našeho software a školení koncových uživatelů.

Proč se k nám přidat? 

  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce odkudkoliv.
  • Rozvoj stávajících schopností a příležitost učit se novým věcem.
  • Individuální přístup k pracovní smlouvě podle vašich potřeb.
  • Práce v kanceláři v Letohradě nebo Brně.

Nevadí, pokud nesplňujete všechny požadavky – ozvěte se nám a společně najdeme řešení! Více informací o pozici a další nabídky najdete na našem webu ZDE! 

Zašlete nám svůj životopis a začněte novou kapitolu své kariéry s coalios! Těšíme se na spolupráci.

erp4


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.