Hledáme nové talenty a zkušené e-commerce profesionály!

Květen 24, 2024

Jsme předním implementačním partnerem pro HELIOS iNuvio a pomáháme firmám všech velikostí optimalizovat jejich procesy a zlepšovat jejich výkonnost. Navíc se specializujeme na e-commerce sféru, kde vyvíjíme unikátní řešení na míru!

Proč právě k nám?

  • Flexibilita a svoboda:

Chápeme, že život není jen o práci. U nás máte možnost pracovat odkudkoli a přizpůsobit si pracovní dobu podle svých potřeb. Práce z domova nebo z naší moderní kanceláře v Letohradě? To je na vás.


  • Osobní růst:

U nás se neustále učíme a rozvíjíme se. Nabízíme vám prostor k růstu a příležitosti k rozvoji vašich stávajících schopností i k získávání nových dovedností.


  • Individuální přístup:

Víme, že každý má jiné potřeby a očekávání. Proto s vámi individuálně projednáme typ smlouvy a podmínky spolupráce tak, aby vyhovovaly právě vám. 

Co děláme a jak pracujeme?

  • Jasné poslání:

Dodávat klientům špičkové informační systémy a e-commerce řešení, která jim skutečně pomohou. Zakládáme si na dlouhodobých vztazích s klienty a na tom, že naše práce má reálný dopad na jejich úspěch.


  • Týmový duch:

Jsme víc než jen kolegové – jsme druhou rodinou! Spolupracujeme, podporujeme se a sdílíme radost z úspěchů. Máme otevřenou a přátelskou firemní kulturu, kde každý nápad má svou hodnotu.


  • Inovace a technologie:

Jsme na špici technologického pokroku. Neustále sledujeme nejnovější trendy a inovace v oblasti IT a e-commerce, aby naši klienti měli vždy to nejlepší řešení.


Jaká je naše ideální představa o tobě?

Hledáme lidi, kteří mají rádi výzvy, nebojí se nových věcí a chtějí se neustále zlepšovat. Pokud máte znalosti v oblasti skladových a obchodních procesů, orientujete se v e-commerce nebo máte zkušenosti s implementací informačních systémů, jste náš člověk!

Připojte se k nám!

kr

Pokud vás láká představa práce v dynamickém a inovativním prostředí, neváhejte a ozvěte se nám. I když momentálně nevidíte pozici, která by vám přesně seděla, dejte nám vědět – třeba společně najdeme tu pravou.

Navštivte náš web coalios.cz nebo nás sledujte na sociálních sítích, kde najdete více informací o dalších volných pozicích a aktualitách z naší společnosti.

Těšíme se na vaši zprávu a možnou spolupráci!


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.