Chcete zlepšit výkonnost vašeho e-shopu? Máme tipy, jak na to!

Květen 23, 2024

Jste majitelem malého či středního podniku a provozujete vlastní e-shop? Chcete mít plnou kontrolu nad svým skladovým hospodářstvím a zároveň zjednodušit procesy spojené s on-line prodejem? Naše e-commerce řešení - coalshop connector, je přesně to, co potřebujete! 

Coalshop connector? Vše na jednom místě!

Coalshop connector je nástroj, který propojuje váš e-shop s ERP podnikovým informačním systémem HELIOS iNuvio, což umožňuje efektivní řízení skladu a prodeje z jednoho místa. Díky našemu řešení můžete automatizovat doporučování produktů, zjednodušit správu produktových dat a zajistit bezpečný přenos informací. S naším cloudovým API serverem je vše rychlé, bezpečné a bez komplikací!

graf coalshop 2024

Jaké výhody přináší coalshop connector?

1. Rychlé nasazení a snadná integrace

Naše řešení je navrženo tak, aby bylo možné jej nasadit během několika dnů. Nemusíte se obávat zdlouhavých a složitých implementací – s coalshop connectorem je vše intuitivní a snadné.

2. Flexibilita a škálovatelnost

Bez ohledu na to, zda používáte HELIOS nebo jiný systém, náš produkt je flexibilní a snadno přizpůsobitelný vašim specifickým potřebám. Můžete ho rozšířit a přizpůsobit, jakmile vaše podnikání poroste.

3. Nižší provozní náklady

Automatizace procesů a intuitivní ovládání znamenají méně chyb a větší efektivitu. To se přímo promítá do nižších provozních nákladů.

4. Kompatibilita s různými e-shopy a aplikacemi

Coalshop connector není vázán na jediný informační systém nebo e-shop. Je snadno přenosný na jiné projekty a podporuje multishop, multicurrency a multilanguage prostředí. 

5. Vysoká bezpečnost dat

Díky pokročilé vícevrstvé architektuře zajišťujeme vysokou bezpečnost přenosů dat. Můžete si být jisti, že vaše informace jsou v bezpečí.

Podporujeme také webové aplikace!

Coalshop connector propojí váš HELIOS iNuvio s libovolným e-shopem, a to rychle a bez komplikací. Jednoduše aktivujete a nastavíte příslušný doplněk v e-shopu a HELIOSu. Naše řešení podporuje také externí pracovníky, kteří mohou preferovat webové aplikace před klasickými ERP.

Skutečný příběh úspěchu 

Příklad společnosti Asklepion, našeho spokojeného zákazníka, hovoří za vše. Asklepion využil náš coalshop connector pro svůj e-shop na platformě Shoptet. Díky našemu řešení zvládli během vánoční sezóny skokový nárůst objednávek bez problémů a efektivně.

23 05 2024 asklepion

Neztrácejte čas a peníze složitými integracemi!

Coalshop connector je ideálním řešením pro majitele e-shopů, kteří chtějí zefektivnit své podnikání a získat konkurenční výhodu. Neztrácejte čas a peníze složitými integracemi – vyberte si rychlé, bezpečné a efektivní řešení, které vám přinese skutečné výsledky. 

Chcete zjistit více informací? Kontaktujte nás a nechte si předvést, jak coalshop connector může transformovat váš e-shop a zefektivnit vaše podnikání. Navštivte naši webovou stránku a objevte, jaké další výhody pro vás máme v záloze!

23 05 2024 t ny vlt


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.