V Letohradu zněly díky coaledu rady, jak čelit kyberzločinu!

Duben 19, 2024

Ve středu 18. dubna 2024 večer se kulturní dům v Letohradu naplnil posluchači, kteří přišli získat cenné informace o kyberzločinnosti. Třetí letošní přednáška pořádaná neziskovou organizací coaledu hostila experta Pavla Baštu z Akademie NIC.CZ, který otevřeně hovořil o podvodných aktivitách na internetu a jejich prevenci.

Jakub Kalát, ředitel naší společnosti, se přednášek pravidelně také účastní a byl nadšený z množství a kvality informací, které byly, jsou a i nadále budou prezentovány. „Je nesmírně důležité, aby se lidé naučili rozpoznávat a bránit se kybernetickým hrozbám,“ zdůrazňuje Kalát. „Společnost coalios je hrdá na to, že může podpořit coaledu v její misi šíření kybernetické osvěty,“ těší ho. 

Pavel Bašta se svým výkladem otevřel oči mnohým účastníkům. V průběhu večera prezentoval případy, kdy běžní uživatelé internetu se stali oběťmi sofistikovaných podvodů, a nabídl řadu praktických rad, jak se podobným situacím vyhnout.

Vstříc kybernetické bezpečnosti! Nezbytná součást každého podniku. 

Ředitelka coaledu, Jitka Krejsová, v reakci na prezentované informace poznamenala: „Naše práce je nekonečný boj s časem a technologií. Každá přednáška, kterou pořádáme, je krokem vpřed k informovanější a bezpečnější komunitě. Děkuji společnosti coalios v čele s Jakubem Kalátem za jejich neocenitelnou podporu a spolupráci.“

19 04 2024 momentka coaledu

Setkání skončilo diskusí, kde účastníci měli možnost pokládat otázky a sdílet své obavy či zkušenosti s online bezpečností. Zájem a angažovanost publika předčily očekávání organizátorů, což signalizuje rostoucí povědomí veřejnosti o důležitosti tohoto tématu.

coalios a coaledu již plánují další společné projekty a akce, které budou dále rozvíjet jejich partnerství v oblasti kybernetické bezpečnosti. Sledujte webové stránky a sociální sítě neziskové vzdělávací organizace coaledu pro aktuální informace o nadcházejících událostech.


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.