Budoucnost v automatizaci? Pak je volba ERP od coalios jasná!

Leden 23, 2024

V naší společnosti coalios s. r. o. jsme hrdí na naši roli ve vývoji a implementaci špičkových e-commerce řešeních. Na základě našich zkušeností jsme si vědomi, jak důležité jsou inovace v rychle se měnícím světě podnikových informačních systémů.

Moderní ERP ušetří podnikům nejen čas a peníze.

V coalios jsme si plně vědomi, že inovace jsou nezbytné pro udržení konkurenceschopnosti každého podniku, a proto jim nabízíme naše rozsáhlé zkušenosti s jedním z nejrozšířenějších informačních systémů HELIOS iNuvio, aby naše řešení byla vždy na plně ušitá na míru každému podniku. Naše partnerství s Asseco Solutions nám umožňuje poskytovat našim klientům nejmodernější funkce a možnosti, které očekávají od předních ERP systémů!

Díky dalším zkušenostem v oblasti cloudových řešení máme možnost být o krok napřed a efektivně reagovat na stále rostoucí požadavky trhu. V coalios pevně věříme, že umělá inteligence (AI) a strojové učení jsou zásadní pro další vývoj ERP systémů. Tyto technologie nám umožňují automatizovat rutinní činnosti a poskytovat našim klientům hlubší a akční vhledy do jejich dat.

Umělá inteligence dobývá nejen svět e-commerce!

Od začátku roku 2024 jsme se stali hrdým partnerem nové vzdělávací organizace coaledu, která od 11. ledna začala přednáškou na téma „Bezpečí a prevence rizik nejen v online světě“ od E-Bezpečí. 30. ledna pak tato organizace uspořádá první kurz AI (umělé inteligence) pro nováčky! Kurz provede základy AI, odhalí, jak tato fascinující technologie reálně pomáhá v různých oblastech.

Na co si dát pozor při používání AI a jak si pomocí AI zjednodušit a zefektivnit práci a život! O to vše se postará velezkušený lektor Adam Bartoš, který se zajisté v blízké budoucnosti zapojí i do činnosti a vzdělávání našich zákazníků!

Podrobnější informace o coaledu, kterému fandíme a brzy využijeme i jejích vzdělávacích služeb, najdete na webu ZDE!

Automatizace pro efektivitu a růst.

Zpět ale k meritu věci. Řešení informačních systémů HELIOS iNuvio a Easy nabízí podnikům a všem našim partnerům významné úspory pracovní síly a umožňují zaměstnancům soustředit se na hodnotné a strategické úkoly. V coalios chceme maximálně podporovat nejen naše zaměstnance, ale samozřejmě i klienty v implementacích těchto technologií, aby mohli plně využít jejich potenciál.

Očekáváme, že budoucí trend v ERP systémech bude směřovat k menším, specializovaným aplikacím, které autonomně komunikují a spolupracují. V coalios jsme připraveni naše klienty vést tímto směrem a nabídnout jim nejlepší možná řešení pro jejich podnikání.


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.