Začněte rok 2024 s coalios: HELIOS? Klíč k vaší podnikové efektivitě!

Leden 04, 2024

Rok 2024 je #naplnyCOALe tady a ve společnosti coalios přinášíme inovativní řešení pro menší a střední podniky, které chtějí vstoupit do nového roku s výhodou. S HELIOS iNuvio máte příležitost transformovat vaše podnikání, zefektivnit každodenní agendu a ušetřit náklady na provozní procesy.

Proč HELIOS iNuvio?

HELIOS iNuvio je jedním z nejrozšířenějších informačních systémů na trhu. Je navržen pro uživatelskou přívětivost, s intuitivním rozhraním, které můžete přizpůsobit vašim potřebám – od vizuálního stylu po prioritizaci obsahu. Umožňuje vám spravovat podnikání chytřeji a efektivněji než kdykoliv předtím.

Propojte e-commerce s vaším podnikem!

Pro ty, kdo hledají spojení s e-commerce, nabízíme propojení HELIOS iNuvio se Shoptetem prostřednictvím Shoptet API. Toto spojení zaručuje rychlost, bezpečnost a obsáhlost řešení. Komunikace je zabezpečena přes náš cloudový API server, což zajišťuje maximální bezpečnost dat.

coalshop connector: Váš most mezi HELIOS iNuvio a jakýmkoli e-shopem. 

S naším jedinečným produktem, coalshop connectorem, rozšiřujeme možnosti propojení HELIOS iNuvio s různými e-shopy. Naším cílem je přinést digitalizaci do vašeho podnikání, ušetřit váš čas a peníze, které můžete investovat do dalšího růstu vaší firmy.

Expertní tým k vašim službám.

Jako oficiální partner Asseco Solutions, a.s., máme v coalios řadu zkušených konzultantů a vývojářů připravených vám pomoci na každém kroku.

Připravte se na rok plný úspěchů s coalios a HELIOS iNuvio. Kontaktuje nás pro více informací a začněte svou cestu k podnikové excelenci ještě dnes!


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.