Spokojený zákazník na 1. místě! Další úspěšná integrace pro D – Klima!

Srpen 31, 2023

Spolupráci s coalios můžeme jednoznačně doporučit! Těší jednatele společnosti D - Klima

Práce na plný COALe. Přesně tímto sloganem se prezentujeme a opět jsme dostáli jeho znění. A čím? No přeci úspěšným propojením e-shopu vzduchotechnika.cz s ERP systémem HELIOS iNuvio.

Kvalitně a efektivně, přesně tak to děláme. „Coalios nám velice kvalitně a rychle pomohl s propojením našeho e-shopu vzduchotechnika.cz na ERP systém HELIOS. S panem Cvejnem a jeho kolegy byla spolupráce a komunikace velice příjemná a zdolali jsme všechny možné překážky,“ nezastírá spokojenost jednatel společnosti D – Klima s. r. o. pan Jan Dorazil. „Díky tomu bude naše práce více automatizovaná a hlavně efektivní. Děkujeme společnosti coalios, kterou můžeme jednoznačně doporučit ostatním,” zdůrazňuje.

D – Klima s. r. o.? Česká firma s letitou tradicí!

Firma D - Klima je vzduchotechnickou firmou s mnohaletou tradicí. Zaměstnanci, kteří mají mnohdy deseti i víceletou zkušenost s výrobou a celým provozem patří k oporám této firmy. 

Společnost při výrobě klade zejména důraz na kvalitu použitých materiálů, přesné produktivní stroje a kontrolu kvality. K vysoké kvalitě výroby přispívá použití 3D softwaru, který umožňuje výrobu prototypů ve velmi krátkých termínech. Od prototypů k seriové výrobě dokážeme přejít v průběhu 2-3 týdnů.

D - Klima převážně vyrábí vzduchotechnické potrubí a tvarovky, čím dál častěji také pomáhá ostatním firmám s kooperací při vysekávání plechů, ohraňování i dalších operacích. A to se vyplatí, že? Neváhejte a navštivte webové stránky společnosti, kde se dozvíte více podrobností ZDE!

d klima 2


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.