Dohoda se Sapertou? Maximální podpora zákazníků pokračuje!

Srpen 10, 2023

Dovolte nám představit naši společnost coalios s. r. o., která je oficiálním partnerem společnosti Asseco Solutions, a. s. a Shoptet premium partnerem. Coalios disponuje bohatými zkušenostmi s jedním z nejmodernějších informačních podnikových systémů HELIOS a ve světě e-commerce patří k silným hráčům na trhu díky exkluzivnímu produktu, jenž propojuje HELIOS s jakýmkoliv e-shopem! 

Před několika týdny byla uzavřena dohoda mezi společnostmi coalios a SAPERTA, která je implementačním a integračním partnerem HELIOSu. Společnost coalios převzala od Saperty technologii eKonektoru, který je oficiálním integračním řešením HELIOSu a dalších funkcionalit. Co to znamená?  Nic pro aktuální zákazníky Saperty nekončí, ba naopak vše díky coaliosu pokračuje a všechny řešení se nachází pod jednou střechou!

Rádi bychom s celým týmem naší společnosti coalios zákazníkům i nadále poskytovali maximální podporu, a především rozvoj aktuálního řešení. Technologii eKonektoru vlastní coalios od 1. června 2023 a těšíme se na spolupráce. 

Kontaktní osobou pro zákazníky je Iveta Šedová, která zprostředkuje schůzky s jednotlivými zákazníky:

  • Iveta Šedová – projektová manažerka coalios s. r. o.

„S technologií se i přes naše bohaté zkušenosti s e-commerce musíme detailně seznámit a předem se omlouváme za případné počáteční delší reakční lhůty. Pozitivní zprávou je, že pan Ing. Petr Tomšů ze Saperty bude s kolektivem společnosti coalios i nadále spolupracovat, tak aby byla zachována kontinuita!“ zdůrazňuje výkonný ředitel coaliosu Jakub Kalát.


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.