„Coalshop connector obsahuje veškeré nástroje,“ zdůrazňuje Kašpar.

Červenec 19, 2023

Umíte nastavit na Vašich e-shopech různé doporučené zboží pro různé typy zákazníků? Coalshop connector od společnosti coalios s. r. o. ano! „Jedná se o expertní řešení pro propojení libovolného e-shopu a informační systémy HELIOS Easy a iNuvio,“ prozrazuje produktový manažer Michal Kašpar, který 19. července oslavil 1. výročí v naší společnosti coalios.

Mnoho společností disponující e-shopem a podnikovým ERP systémem zajisté řeší, jak přesně, co nejrychleji a efektivně propojit e-shop a ERP do ostrého provozu. Ono to jde celkem snadno. „Naše nová služba coalshop connector je expertní řešení pro propojení libovolného e-shopu a informačních systémů HELIOS Easy a iNuvio. Coalshop neřeší jen otázku přenosů dat z a do e-shopu, ale řeší komplexně veškeré otázky propojení se světem e-commerce​, vysvětluje produktový manažer společnosti coalios s. r. o. Michal Kašpar.

Systém s mohutnou parametrizací!

Výše zmíněné řešení propojuje nejen e-shopy, ale také aplikaci pro obchodníky. Řešení je také nezávislé na jediném informačním systému nebo e-shopu a je snadno přenositelné na jiné projekty. Další podrobnosti zmiňuje ve svém výčtu Michal Kašpar: „Jde o systém s mohutnou parametrizací a obecné řešení vhodné pro libovolné projekty – obtížně budete průřezem ERP hledat řešení s tolika možnostmi​,“ upozorňuje. „Tím tak eliminuje nešvar průřezem custom řešení informačních systémů, kdy téměř každá implementace má zdroje pro dané prvky jinde - typicky popisky produktů pro různé e-shopy,“ dodává produktový manažer a specialista na e-commerce Michal Kašpar.

1 shoptet

Více podrobností o coalshop connectoru najdete ZDE!

Michal Kašpar se v týmu naší společnosti bleskově zabydlel a odvádí s jeho týme skvělou práci. „Je strašně fajn vidět, když lidi chtějí odvést skvělou práci, nejsou vyhořelí a nehoní si ego. Kdykoliv člověk přijde do kanclu a vidí to hejno dobře naladěných lidí, hned máš chuť udělat kus práce - je to vážně nakažlivé!“ těší ho.

Náš tým se neustále rozšiřuje o další šikovné vývojáře, konzultanty, projektové a jiné manažery! „Michal Uhlíř (jednatel společností coalsoft a coalios pozn. red.) vybírá lidi nejen podle toho, jestli zapadají do profesních požadavků, ale jestli jsou i lidsky fajn do týmu. Velmi oceňuji, že se lidi nevybodnou na termíny, komunikují a nenechávají eskalovat problémy do mega průšvihu,“ upozorňuje Michal Kašpar. „Do budoucna máme obrovský potenciál! Máme správný mix lidí, know-how, vedení a zaměření na trhu. Tohle je pro mě ideál,“ nezastírá.

kas par 2


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.