Nastal čas na změnu podnikového systému ERP? Nikdy není pozdě!

Únor 16, 2023

Tým naší společnosti najdete ve stánku č. 6, kde vám mimo jiné poradíme, jak na změnu podnikového systému. V rámci Czech On-line Expo 2023 Vám představíme unikátní napojení Vašeho HELIOSu do světa e-commerce prostřednictvím našeho coalshop connectoru. Více Vám představíme osobně od 22. do 23.2.2023 v Praze.

Všechny společnosti by si měly v první řadě uvědomit, že čím dříve vyřeší otázku informačního systému, tím méně bude IT infrastruktura brzdit jejich růst a rozvoj! Před každou změnou podnikového systému je důležité si připravit analýzu hladkosti a chybovosti firemních procesů. Nebojte se zapojit klíčové uživatele, manažery, IT oddělení, případně koncové uživatele.

S výše zmíněnou analýzou se nebojte obrátit na některého ze zkušených implementačních partnerů, ideálně na nás! J Jsme totiž zajisté tou správnou volbou posunout Vaše podnikání zase o kus dál a podílet se na úspěších Vašeho podniku. Dle výsledků výše zmíněné analýzy se zkuste společně zamyslet nad situacemi, které najdete níže:

  • Současné systémy začínají být zastaralé, nebo nepodporované. Jejich dodavatelé ukončili činnost, případně nechtějí systém rozvíjet a přidávat legislativní změny.
  • Stávající systém neumožňuje uživatelské úpravy formulářů, exportů, nebo zobrazení dat. Změnilo se Vám logo, potřebujete vystavit faktury v jiném jazyce – nelze.
  • Nedostává se Vám dostatečné podpory od stávajícího dodavatele. Opravy trvají dlouho a zákaznické úpravy jsou téměř nemožné.
  • Nepropojenost stávajících systémů začíná brzdit Váš další růst. Nepodporují vzájemnou integraci a brání Vám v inovacích.
  • Jakákoliv nová verze jednoho ze systémů je noční můrou Vašich IT správců a má dopad na fungování firmy a přináší i nemalé finanční náklady.

Pokud je Vám některá z popisovaných situací blízká, obraťte se na nás. Na tým, který disponuje řadou sympatických osobností, jež každým dnem dřou na plný COALe a pomohou Vám vyřešit veškeré problémy. Více informací najdete také na našem webu www.coalios.cz.

S coaliosem na Czech On-line Expo se slevou!

Na veletrhu Czech On-line Expo představíme celou řadu našich dalších služeb. Jednoznačně se můžete těšit na HELIOS jedině od coalios a další. Pro všechny naše fanoušky, podporovatele a partnery již nyní přinášíme možnost pořídit si vstupenku na největší český e-commerce a on-line business veletrh se 17 tématickými konferencemi v 8 sálech v podobě 50% slevy na vstup! Tuto slevu uplatníte na webu organizátora veletrhu https://www.czechonlineexpo.cz/order při zadání slevového kódu coalios.

f6 coalios


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.