Markéta slaví 1. výročí! „Baví mě rozmanitá pracovní náplň,“ těší ji.

Leden 16, 2023

Společnost coalios s. r. o. se den co den zlepšuje, rozrůstá a rozšiřuje svoje schopnosti a možnosti, což v těchto dnech těší nejednoho zákazníka! Nevyčerpatelnou energií oplývající HELIOS konzultantka Markéta Dočkalová, která aktuálně pracuje hned na několik projektech slaví 1. výročí v coafamily.

Markéta v týmu coalios na pozici konzultanta společnosti coalios působí více než rok.** „Musím říct, že pozice HELIOS konzultanta mi sedla. Velice mě baví rozmanitá pracovní náplň a vyváženost práce u počítače a sociálního kontaktu s klienty. Jsem velice komunikativní typ, který má rád výzvy, což obojí pozice konzultanta splňuje,“** nezastírá Markéta Dočkalová. 

Každý konzultant v naší společnosti má rozdílné zaměření, ale není tajemstvím, že všichni zmáknout úplně vše, co si zákazník zamane. „Mým zaměřením jsou převážně moduly obchodu, skladů a výroby,“ prozrazuje Markéta, která si pochvaluje především fantastický kolektiv a firemní kulturu, která v zaměstnancích budí potřebný klid na práci, ale zároveň je tím správným motivátorem. „Za mě jsme opravdu skvělým týmem, s podobným smýšlením, humorem, což tvoří příjemnou atmosféru na pracovišti. Jsem ráda, že můžu říct, že dělám práci, co mě baví, s lidmi, co mě baví. A co víc si přát?,“ culí se Markéta Dočkalová.

Pojď do toho s námi! Aneb HELIOS jedině od coalios.

HELIOS konzultantka slavící v lednu 2023 výročí aktuálně pracuje hned na několika projektech, na jejímž konci budou stát spokojení zákazníci. V čem ale spatřuješ ty největší výhody informačního systému HELIOS iNuvio? „Co se týká pokrytí menších a středních firem, je HELIOS iNuvio skvělá volba. Jednu z největších výhod shledávám v tom, že je modulární. Klient si tedy může poskládat systém dle svých přání a požadavků a je samozřejmostí, že jednotlivé funkcionality může v budoucnu dokupovat a s tím, jak roste jeho firma, může rozšiřovat i svůj ERP systém,“ vypočítává Dočkalová. „Mezi další velké výhody patří automatizace rutinních operací, možnost napojení na externí aplikace, personalizované uživatelské rozhraní či zrychlení a zpřehlednění práce s daty,“ dodává. 

Naše společnost má za sebou také hned několik úspěšných propojení e-shopu se systémem HELIOS iNuvio! Právě tato služba je další naší devízou. „Propojení HELIOSu iNuvio a Shoptetu je za mě super krok, jakým zákazníkům opět ušetřit práci a přijít na trh s něčím novým, co je zároveň potřeba a velice žádané. Díky propojení HELIOSu a Shoptetu dochází k online synchronizaci dat (skladová dostupnost, ceny, import, …), eliminaci chyb, nízké zatížení serveru. Opět je samozřejmostí individuální přizpůsobení implementace pro konkrétního zákazníka,“ zdůrazňuje Markéta Dočkalová.

Chcete být z práce nadšení jako Markéta? Hledáme další fajn osoby, které chtějí nastartovat svoji kariéru s coalfamily. Tak neváhej a ozvi se nám, máme hned několik volných pracovních pozic.


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.