Spokojený zákazník na 1. místě! Aneb úspěšná integrace pro Asklepion.

Leden 05, 2023

Naši konzultanti v předchozích dnech úspěšně pomohli společnosti Asklepion s integrací mezi jejich e-shopem a účetním systémem HELIOS.

Spolupráci s coalios můžeme jen doporučit! Říká marketingový ředitel.

Práce na plný COALe. Přesně tímto sloganem se prezentujeme a dostáli jsme jeho znění. A čím? No přeci úspěšnou integraci mezi e-shopem Asklepion a účetním systétem HELIOS a to ve velmi krátkém čase.

Kvalitně a efektivně, přesně tak to děláme. „Coalios nám promptně a kvalitně pomohl vyřešit důležitou integraci mezi e-shopem Asklepion a účetním systémem HELIOS. Nyní můžeme objednávky elektronických voucherů z e-shopu odbavovat automatizovaně, což nám šetří velké množství manuální práce, snižuje chybovost a zrychluje proces doručení voucheru klientovi,“ říká s potěšením marketingový ředitel společnosti Asklepion, Martin Kubáň. „Na základě této zkušenosti můžeme spolupráci s coalios doporučit!” zdůrazňuje.

Asklepion? Pomáhá zajistit zdraví a krásu vašeho těla.

Rádi bychom vám také představili Asklepion. Ten je institutem klinické a estetické medicíny založený v roce 1996 doc. MUDr. Romanem Šmuclerem, CSc. a je lídrem v oblasti laserové a estetické medicíny v České republice díky dlouholetým zkušenostem, hi-tech vybavení a profesionálnímu týmu odborníků. 

V síti center Asklepion najdete všechny obory, které se estetické medicíny dotýkají, a to ve špičkové kvalitě, prověřené statisícemi spokojených klientů.

Institut klinické a estetické medicíny Asklepion nabízí svým klientům široké spektrum služeb, které pomáhají zajistit zdraví a krásu těla. Díky nejmodernějším medicínským postupům, špičkovému přístrojovému vybavení a odbornému týmu lékařů poskytuje Asklepion služby na nejvyšší světové úrovni a každému klientovi vysoce osobní přístup. Tak neváhejte a navštivte jeho webové stránky, kde se dozvíte více podrobností ZDE!

reference asklepion 2


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.