Pojďte na to chytře, využijte HELIOS od coalios!

Prosinec 08, 2022

Chcete řídit svůj podnik chytře? Pak vám nezbývá nic jiného, než využít HELIOS iNuvio. Jedná se o jeden z nejrozšířenějších podnikových informačních systémů pro malé a střední podniky. Díky HELIOS iNuvio zrychlíte svou práci a významným způsobem ušetříte náklady na každodenní agendu a provozní procesy.

HELIOS iNuvio disponuje snadným ovládáním, přičemž lze jeho pracovní prostředí lehce editovat. Můžete si jej upravit přesně dle Vašich potřeb. Nemusí se jednat pouze o vizuální stránku, ale především o priority obsahu a jeho dostupnost. „Za jeho největší výhodu považuji právě modulárnost, variabilní cenu a uživatelskou ohebnost. Můžete si HELIOS přizpůsobit dle svého gusta!“ zdůrazňuje HELIOS konzultant naší společnosti Jakub Cvejn.

Výhody

  • Modularita systému.
  • Snížení chybovosti.
  • Automatizace rutinních operací.
  • Zrychlení a zpřehlednění práce s daty.
  • Možnost napojení na externí aplikace.
  • Integrace s jinými systémy.
  • EDI komunikace.
  • Personalizované uživatelské rozhraní.

U nás v coaliosu využíváme naše bohaté zkušenosti z velkých implementačních projektů. Pokud narazíme na problém, vyřešíme ho! Všichni naši lidé prošli certifikací a mohou implementovat ERP systém HELIOS iNuvio. Pracujeme jako partner - společně se zákazníkem hledáme to nejlepší řešení. S klienty budujeme dlouhodobé vztahy.

helios 1

Se zákazníkem udržujeme dlouhodobý vztah a jsme mu oporou!

No a jak to všechno děláme? Agilně! U nás jste po celou dobu projektu součástí zkušeného týmu konzultantů a vývojářů. Společně s Vámi hledáme ta nejefektivnější řešení pro Vaši společnost. Během úvodní schůzky Vám přestavíme ERP systém HELIOS iNuvio a jeho hlavní přínosy. V dalším kroku Vám pomůžeme s analýzou potřeb a nastavením efektivních procesů ve Vaší společnosti.

Společně s naším partnerem Vám pomůžeme vyřídit žádost o dotaci na digitalizaci Vaší společnosti. Po sestavení implementačního týmu z řad konzultantů, ale také klíčových uživatelů na Vaší straně začneme s implementací. Následně připravíme zaškolení uživatelů, kteří budou systém HELIOS iNuvio využívat.

Po úspěšném zavedení systému do provozu (Go-live) Vám budou naši konzultanti a vývojáři k dispozici při řešení problémů, instalaci nových verzí a dalším rozvoji Vašeho systému HELIOS iNuvio. „Péče o zákazníka u nás nekončí přijatou fakturou, ale chceme se zákazníkem udržovat dlouhodobý vztah a být mu oporou!“ potvrzuje HELIOS konzultant Jakub Cvejn.


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.