Skladové a obchodní moduly v HELIOSU? Efektivní řízení podniku!

Listopad 10, 2022

Se skladovými a obchodními moduly dokážete v HELIOS iNuvio evidovat své výrobky, zboží či služby. V libovolném počtu skladů získáte přehled o všech skladových kartách včetně jejich historie. Samozřejmostí je snadné vedení skladové agendy, tvoření skladových dokladů a inventur. Uživatel jistě ocení možnost volby metody evidence skladu pro každý sklad i kartu samostatně.

Z pohledu obchodních procesů Vám HELIOS iNuvio pomůže k efektivnímu řízení skladových zásob, nákupu, prodeje zboží, výrobků, materiálů či služeb. Řeší problematiku objednávek, rezervací, optimalizace nákupů nebo cenotvorby. 

sklady1

Každý si může HELIOS přizpůsobit dle svého gusta!

HELIOS iNuvio disponuje řadou modulů. V dnešním blogu se zaměřujeme na sklady. Jak náročný je asi proces dát do pořádku firmám přehled v jejich skladech?** „V první řadě záleží hlavně na samotném zákazníkovi, na jeho aktivitě a zájmu, aby implementace proběhla v co nejkratším možném termínu a také na tom, v jakém stavu má svá aktuální firemní data a zda se dají snadno naimportovat. Pokud má zákazník ve firmě „nepořádek“, potom se ten proces stává maličko složitější, ale není to nic, co by se nedalo zvládnout,“** uklidňuje HELIOS konzultant Jakub Cvejn.

HELIOS iNuvio pomáhá menším a středním podnikům k efektivnějšímu řízení firemních procesů. „Je to velice rozsáhlý informační systém, který má mnoho modulů a funkcionalit a vy si ho můžete stavět jako stavebnici. Může sloužit firmám se stamilionovým obratem, ale také menším firmám, které jsou teprve na začátku svého fungování,“ vysvětluje Jakub Cvejn. „Takže za jeho největší výhodu považuji právě modulárnost, variabilní cenu a uživatelskou ohebnost. Můžete si HELIOS přizpůsobit dle svého gusta!“ zdůrazňuje HELIOS konzultant.

Výhody modulu sklady:

  • Efektivní pořizování záznamů
  • Možnost napojení na Balíkobot
  • Podpora čárových kódů
  • Umístění zboží na skladě
  • Možnost rozšíření o plnohodnotné WMS (Warehouse Management Systém)
  • Podpora výrobních čísel a šarží
  • Intrastat
  • EKO-KOM
  • Volitelná metoda evidence skladu - podpora FIFO a průměrných cen

Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.