Napojení Shoptetu na HELIOS? Bezpečné propojení!

Září 29, 2022

Propojení informačního systému Helios iNuvio a eshopu Shoptet pomocí Shoptet api umožňuje nejrychlejší, nejbezpečnější a nejobsáhlejší řešení propojení. Komunikace probíhá přes náš cloudový api server, neprobíhá tedy na přímo a tím je zajištěna velmi vysoká míra zabezpečení! Stačí aktivovat a nastavit doplněk v Shoptetu a nastavit obslužnou aplikaci na straně iNuvio. Jak jednoduché, že? Tak neváhejte a kontaktujte našeho produktového manažera Michala Kašpara disponujícího bohatými zkušenostmi.

michal kas par

Kdo by nechtěl zrychlit práci a eliminovat chyby z ní často plynoucí? Díky našemu exkluzivnímu napojení Shoptetu na HELIOS iNuvio automatizujeme veškeré synchronizace (exporty, importy)! Vyhneme se tak přepisování dat z jednoho systému do druhého. To zní dobře ne? A to není zdaleka vše. Mezi další velké přínosy patří ultimátní bezpečnost a rychlost datových přenosů. Celá aplikace je navíc napsaná tak, aby minimalizovala režii serverů a práci s SQL. Co z toho plyne? Váš server bude málo zatížen, a to se taky hodí!

Nízké náklady? Ano! Jde o službu, ne licenci.

Garantujeme správný přenos dat, automatickou validaci importovaných dat na chyby a samozřejmostí je i podpora notifikací v případě chyby. Prostě a jednoduše děláme vše nejen na plný COALe, ale hlavně bezpečně, přehledně a transparentně. Nejen v dnešní době jsou důležité i finance. Počítejte s nízkými náklady na pořízení, jelikož jde o službu, není třeba kupovat licenci a platit systémovou podporu. 

Náš tým zkušených expertů dokáže „naroubovat“ striktně dané podmínky přenosů v Shoptet API na různé možnosti implementace. Navíc dokážeme doplnit a systémově udržovat individuální přizpůsobení. Prostě a jednoduše vše přizpůsobíme vaší implementaci.

Práci urychlí automatická komunikace.

Jak to všechno funguje? To se dozvíte v našem diagramu. Komunikace probíhá přes náš cloudový API server, neprobíhá tedy na přímo a tím je zajištěna velmi vysoká míra zabezpečení! Stačí aktivovat a nastavit doplněk v Shoptetu a nastavit obslužnou aplikaci na straně HELIOS iNuvio. Při správném nastavení již komunikace probíhá automaticky.

info grafika final

Podrobnější informace najdete v našich produktových listech níže. Pokud stále váháte, zdali tuto exkluzivní službu využít, nebo oplýváte dalšími dotazy a náměty, ozvěte se našemu vstřícnému produktovému manažerovi Michalovi Kašparovi, který vám na všem odpoví.

1 shoptet

2 shoptet


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.