Dorazte i Vy na neformální setkaní a diskuzi o digitalizaci

Květen 30, 2022

Tématem setkání budou informační technologie a digitalizace v rámci jejich podnikání. Právě digitalizace a automatizace je klíčem k dalším úspěchům všech společností!

Coalios s.r.o. rozšiřuje portfolio nabízených služeb společnosti coalsoft s.r.o., která se zabývá vývojem rozšíření pro cloudové SAP systémy. „Naší hlavní vizí je pomáhat zavést digitalizaci do menších a středních podniků v Pardubickém, Královehradeckém a Olomouckém kraji. I proto jsme se stali implementačním partnerem společnosti Asseco Solutions a naši konzultanti se specializují na implementaci nejmodernější verze ERP systému HELIOS iNuvio,“ vysvětluje výkonný ředitel společnosti coalios Jakub Kalát, jenž zve všechny podnikatele, zaměstnance v IT, ekonomice nebo skladech k neformálnímu setkání, které obohatí všechny strany na základě již získaných bohatých zkušeností nejen v oblasti digitalizace a automatizace.

>>REGISTRUJTE SE<<

u vodku networking sve tlejs i  verze

Celý náš tým, který dává do své práce srdce a veškerý entuziasmus, se rád vzdělává a posouvá se dál na základě zkušeností našich ať už stávajících, tak budoucích zákazníků. „Zakládáme si především na firemní kultuře a hledáme jakoukoliv příležitost, jak se potkávat i mimo pracovní záležitosti,“ vysvětluje Michal Uhlíř. I ten se těší na první networking s místními podnikateli a IT srdcaři v krásných nových a moderních prostorách u náměstí Svobody v Letohradě. „Nová kancelář dokresluje změnu, kterou jsme si v posledních měsících prošli. Z party několika programátorů se stala firma o více než dvaceti lidech, která má ambice stát se nejatraktivnějším zaměstnavatelem v oboru IT v našem regionu,“ netají se jednatel společnosti coalios s.r.o. Michal Uhlíř.

Sdílení zkušeností? Další krok v cestě za úspěchem

Výkonný ředitel společnosti coalios s.r.o. Jakub Kalát oplývá bohatými zkušenostmi z digitálního světa především díky své dlouholeté úspěšné štaci u Asseco Solutions. Jakub se po letech vrátil z Brna zpět do rodného města Letohrad a těší se na další nové zkušenosti. „Když jsem zjistil, že se Michal pouští do partnerství s Assecem (pozn. redakce: Jakub zde působil téměř 5 let na obchodních pozicích), tak jsme se o tom samozřejmě bavili a v rámci těchto diskuzí jsme s Michalem zjistili, že na spoustu věcí máme stejný pohled. Protože jsem již delší dobu přemýšlel o návratu do Letohradu, tak slovo dalo slovo a jsem tu. Prostě to celé dávalo smysl a přišlo ve správný čas,“ prozrazuje Jakub Kalát.

Podnikový systém HELIOS může pomoci menším a středním podnikům nejen v Letohradu, ale i v jeho okolí. „Jsem o tom pevně přesvědčen,“ má jasno Jakub Kalát. „A to především proto, že znám možnosti HELIOSu a vím co dokáže. Byl jsem u jeho nasazení v nejrůznějších společnostech napříč obory. Není tedy důvod, proč by tomu mělo být v Letohradě a okolí jinak,“ zdůrazňuje výkonný ředitel coaliosu. „Nakonec, již nyní je HELIOS využíván známými firmami v regionu. My tyto firmy chceme rozšířit a pomáhat jim v podnikání pomocí efektivních nástrojů v HELIOSu,“ dává si za cíl Jakub Kalát.

Není to jen o nás, ale hlavně o Vás! Vašem úspěšném a efektivním podnikání. Proč ztrácet čas a peníze, když tu máme efektivní řešení pro všechny podniky? Také se rádi posouváte na základě zkušeností ostatních? Otevřená diskuze v příjemných prostorách startuje 16. června od 16:00 v Letohradě. Registrujte se na setkání přes online formuláře v odkazu ZDE!


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.