2/ Nastal správný čas na výměnu podnikového systému ERP?

Květen 26, 2022

Pokud jste se poznali v předchozím příběhu, tak není třeba zbytečně otálet. Nastal totiž čas na výměnu stávajícího řešení. Čím dříve totiž vyřešíte otázku informačního systému, tím méně bude IT infrastruktura brzdit Váš růst a rozvoj!

V případě, že jste na půl cesty, využijte kompetence a potenciál lidí ve Vašem týmu. Připravte si analýzu hladkosti a chybovosti firemních procesů. Nebojte se zapojit klíčové uživatele, manažery, IT oddělení, případně koncové uživatele. S takovou analýzou se nebojte obrátit na některého ze zkušených implementačních partnerů, tedy nás!

Jsme tou správnou volbou posunout Vaše podnikání zase o kus dál a podílet se na úspěších Vašeho podniku. Dle výsledků výše zmíněné analýzy se zkuste společně zamyslet nad situacemi, které popisujeme níže:

  • Současné systémy začínají být zastaralé, nebo nepodporované. Jejich dodavatelé ukončili činnost, případně nechtějí systém rozvíjet a přidávat legislativní změny.
  • Stávající systém neumožňuje uživatelské úpravy formulářů, exportů, nebo zobrazení dat. Změnilo se Vám logo, potřebujete vystavit faktury v jiném jazyce – nelze.
  • Nedostává se Vám dostatečné podpory od stávajícího dodavatele. Opravy trvají dlouho a zákaznické úpravy jsou téměř nemožné.
  • Nepropojenost stávajících systémů začíná brzdit Váš další růst. Nepodporují vzájemnou integraci a brání Vám v inovacích.
  • Jakákoliv nová verze jednoho ze systémů je noční můrou Vašich IT správců a má dopad na fungování firmy a přináší i nemalé finanční náklady.

Pokud je Vám některá z popisovaných situací blízká, doporučujeme sledovat náš blog. V příštím díle si vysvětlíme, co je potřeba udělat před takovou změnou. Nebo se nám rovnou ozvěte, více informací najdete na našem webu www.coalios.cz.


Coalsoft

Využívejte Váš HELIOS moderně a naplno.

Zásady pro ochranu osobních údajůZásady používání cookies© 2024 coalios s.r.o.